Mobil

LG G2'nin bu özelliği muhteşem - Video

LG G2'de bulunan bu özellik diğerlerinde yok.

LG G2'nin bu özelliği muhteşem - Video

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan LG’nin amiral gemisi akıllı telefonu LG G2, muhteşem özellikleri ile göz dolduruyor. Bu özelliklerin içinde en eşsiz olanı ise şüphesiz Misafir Modu özelliği.

Ziyaretçi Modu, telefonunuzu bir başkası kullanmak istediğinde size konuk arayüzü kurmanızı sağlar. Böylelikle özel bilgi ve dosyalarınızı diğer kullanıcı göremez. Ayrıca güvenlik ve gizlilik için oldukça iyi bir uygulama.

1376382812_lg-g2-guest-mode.jpg

Bu modu kullanmak için iki kilit ekranı işaretçisi ayarlıyorsunuz. Diyelim ki çocuğunuz telefonu almak istedi. Diğer kullanıcılar için seçtiğiniz kilit ekranını girerek Ziyaretçi Modu’na geçiyorsunuz. Böylelikle telefonunuzu kullanan çocuğunuz ve ya başka ziyaretçiler kişisel bilgilerinizi değil cihazın temel özelliklerini görecek.

Ayrıca misafir kullanıcılar için ana ekranı özelleştirebiliyorsunuz. Böylece online alışveriş sitelerinden veya uygulama mağazasından çocuklarınızın yanlışlıkla harcama yapmasını da önleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra özel dosyalarınızı konuk arayüzünde gizleyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
gecin bu ayaklari beyler lg mg hikaye elinize almadan yorum yapmayin
Cevapla
Misafir
s4 ün birçok özelliği gereksiz bence. Lg kafayı çalıştırmış işe yarayacak özellikler koymuş. örneğin bu bahsedilen, konuşurken ekrana not alabilme. çoğumuz konuşurken verilen bilgiyi not etmek için kağıt kalem aramışızdır. arkadaki tuşlarda akıllıca bence. bu arada belirtiyim samsung kullanıcısıyım.
Cevapla
Misafir
sadece neden 5.2 Inc alto neden yapmazlar
Cevapla
Misafir
LG PİYASADA DEĞİŞİK TASARIMLAR AÇISINDAN DONANIM OLARAK İSE İLKLERİ YAŞATAN FİRMADIR BOYUT OLARAK 4.5 inç ideal olabilirdi gelmesini bekliyorum kesin alacağım eylül sonu Türkiye de olur tasarım güzel olmuş millet hali daha samsung marka cihazların neyi ni açıklamaya çalışıyor adını duyduğumda bile nefret ediyorum samsung dan kalite bakımdan samsung LG 'nin yanından bile geçemez LG ile samsung u şahsen karşılaştırmam bile LG arayuzu çok güzel
Cevapla
Misafir
Telefonunu erken satmışsın kanka! Keşke 6 ay sonra satsaydın. telefonsuz kalacaksın. :-)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.