Mobil

LG G3, 2K QHD ekran ile geliyor!

LG'nin yeni amiral gemisi modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.


Mobil teknoloji gün geçtikçe hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Firmalar pazar paylarındaki hakimiyetlerini arttırmak için mücadele içinde bulunuyor. Bu firmalardan biri de Güney Koreli teknoloji devi LG!

Firma her ne kadar daha önceleri akıllı telefon alanında başarılı olamasa da, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü LG G2 amiral gemisi ile iyi bir çıkış yapmış, ve rakiplerine bu yarışta bende varım demişti. Şirket bu yılda rekabetini devam ettirmek için yeni amiral gemisi modeli,  G3'ü duyurmuştu. LG ne kadar cihazlarıyla ilgili bilgilerin sızmaması için uğraşsa da bunun önüne geçemiyor. Yine beklenen oldu ve şirketin G3 modeli ile ilgili sızıntı haberlerden biri bugün geldi.

1394875831_img20140315112013.jpg

Phandroid, Hollandalı bir siteyi kaynak göstererek yaklaşan G3 cihazından bir ekran görüntüsü yayınladı. Ayrıca yine siteye göre cihaz, 2K/QHD, 2560 × 1440 çözünürlükte ekrana sahip olacak. Bu arada Hollandalı sitenin bu bilginin doğruluğunu teyit ettirdiği de gelen bilgiler arasında. Bakalım LG firmasından bu konuda bir açıklama gelecek mi?.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.