Mobil

LG G3 arayüzünde bilmediğiniz dört şey!

Bir üretici kendi grafik arayüzünü yenilediği zaman, bu yenilik ile ilk etapta iletişim kurmak zor olabilir ve bazen oldukça fazla olan özelliklerden bazıları gözden kaçabiliyor

LG G3 arayüzünde bilmediğiniz dört şey!

Bir üretici kendi grafik arayüzünü yenilediği zaman, bu yenilik ile ilk etapta iletişim kurmak zor olabilir ve bazen oldukça fazla olan özelliklerden bazıları gözden kaçabiliyor. LG G3, Android 4.4.2 KitKat ve yeni bir kullanıcı arayüzü ile akıllı telefon pazarına geldi.

1405347069_lgg31.png

Sizler için önemli veya değil bilemiyoruz ama LG G3’ün muhtemelen bilmediğiniz dört arayüzü özelliği bulunuyor. Belki de o kadar önemli özellikler değil ama kullanıcı deneyimini geliştirmeniz açısından bilmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu özellikleri inceleyebilirsiniz.

  1. Görev yöneticisi boyutlandırılabilir

Eğer LG G3’ün ızgara görünümlü görev yöneticisinden memnun değilseniz, hemen Android Stokta bulunan görünümlerle değiştirebilirsiniz.

1405345746_task-manager1.png


2. LG Galerisi'nde Dropbox ve Box entegre

CyanogenMod Gallery gibi, LG Galeri ‘ye Dropbox, Box veya diğer buluta kaydedilmiş medya dosyalarını dahil etmek mümkün. Bunu yapmak için sadece Galerisi'ni açın, orada menüyü açın ve Cloud üzerine dokunun.

1405346183_cloud-galleria.png

3. Menü düğmesi

Menü düğmesine birkaç saniye basılı tutmak Görev Yöneticisini açar. Bu özellik ana ekranda ayarları değiştirmek veya telefonun özelliklerini etkinleştirmek için oldukça yararlı.

1405346666_menu.png


4.  Uygulama çekmecesini istediğiniz yere taşıyın

Uygulama çekmesini açmak için düğmeye birkaç saniye basılı tutun sola ve sağa kaydırabileceğiniz uygulama çekmecesi için saha iyi bir yer ayarlayabilirsiniz.

1405346626_drawer.png

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.