Mobil

LG G3 Fotoğraf Testi [www.teknolojioku.com tarafından yapılmıştır]

LG G3'e ait kendi hazırladığımız orijinal fotoğraflar bu haberde!

LG G3 Fotoğraf Testi [www.teknolojioku.com tarafından yapılmıştır]

Dün tanıtılan LG G3'ün Benchmark testlerini ve ön inceleme videosunu gün içinde sizlerle paylaşmıştık. Şimdi sıra geldi G3'ün fotoğraf çekim testlerine.

Bu noktada şunu belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz; bu ürünlerin hiçbiri nihai yani son ürün olmadığı için karşılaştırmalı fotoğraf testi yapmanın doğru olmayacağının kararını verdik. Haziran ayı sonuna doğru ofisimize ulaşacak LG G3'ün son ürün olacağından dolayı o telefon ile fotoğraf karşılaştırması yapmanın daha uygun olacağını düşünmekteyiz. Bundan dolayı sizlere G3 ile kendi tarafımızdan çekilen fotoğrafları sunuyoruz. İncelemelerini yaptıktan sonra mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz. Tüm fotoğraflarda ortak olan bir özellik var bakalım bunu bulabilecek misiniz? Fotoğrafların 4160 x 2340 piksel olduğunu ve anlamadığım bir sebepten dolayı selfie fotoğrafları ters çektiğinin de altını çizelim.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.