Mobil

LG G3 için Android 5.0 güncellemesi bu hafta başlayacak

LG, G3 için beklenen açıklamayı yaptı.

LG G3 için Android 5.0 güncellemesi bu hafta başlayacak

Android 5.0 Lollipop’u çalıştıran LG G3’ün görüntüleri, videosu derken LG cephesinden konuya ilişkin sıcak bir açıklama geldi. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre LG G3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi bu haftadan (10 Kasım) itibaren dağıtıma sunulacak. İlk olarak Polonya’da başlayacak güncelleme kısa süre içerisinde dünya genelinde G3 kullanıcılarıyla buluşacak.

Yayınlanan görüntüler ve video güncellemenin neler getireceği aşağı yukarı ortaya koyuyor. Google’ın yeni tasarım dilimi, Android 5.0 benzeri renkler, yeni bildirim stili, animasyonlar, efektler, cihazın performansını artıran Android sanal çalışma motoru ART, güvenlik özellikleri ve altyapıdaki birçok yenilik LG G3 kullanıcılarını bekliyor olacak.

Google’ın henüz diğer Nexus cihazlar için yayınlamadığı Android 5.0 güncellemesini kısa süre içerisinde hazırlayarak G3 kullanıcılarına sunmaya hazırlanan LG, bu hamlesiyle birçok kullanıcının takdirini kazandı diyebiliriz.

Güncelleme başlar başlamaz gerekli duyuruyu bir kez daha yapacağız. 

1415516826_g3lollipopc500.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.