Mobil

LG G3 ihtişamlı altın rengiyle göründü

LG G3 altın renkli kasasıyla çekici görünüyor.

LG G3 ihtişamlı altın rengiyle göründü

Güney Koreli üreticinin yeni amiral gemisi modeli LG G3'ün fotoğrafları daha önceleride yayanlanmıştı. Ancak bu kez yayınlanan fotoğraf oldukça farklı görünüyor. Bu sefer fotoğraf biraz bulanık olmasına rağmen LG G3 altın rengiyle ortaya çıktı.

1399563489_img20140508175444.jpg

Gsmarena sitesinin kaynağından aldığı görüntülerde cihaz altın rengiyle görünüyor. Ayrıca site cihazın arka kamerasının sol tarafında bulunan sensörün farklı bir şey olduğunu iddia ediyor. Daha iyi gece çekimleri ortaya çıkarmak için kameraya yardımcı olmak için tasarlanmış bir lazer ışını veya kızılötesi teknolojisi olduğu da diğer iddialar arasında.

1399563507_img20140508175430.jpg

Yukarıdaki fotoğraflarda gördüğünüz cihazda LG logosu ekranın altında yer alıyor. Şimdiye kadar LG G3, beyaz , gri rengiyle ve geçtiğimiz gün Evleaks tarafından yayınlanan görüntüde fırçalanmış metal kasaya sahip olacağı söylenmişti. Şimdi yayınlanan altın renkli G3'ün arka kısmının fırçalanmış metal bir kasayla çevrelenmiş görünüyor. Ancak yapı malzemeleri hakkında bilgi olmasada telefonun fırçalanmış metal taklidi plastikten olduğu söyleniyor.

LG'nin 27 ve 28 Mayıs'ta yapacağı basın toplantısında yeni amiral gemisi modelini daha derinlemesine kapsamlı bir şekilde inceleme şansımız olacak..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.