Mobil

LG G3 kamerası ile çekilen ilk görüntü sızdı!

LG G3'ün kamerası ile çekildiği söylenen ilk görüntü yayınlandı.


LG'nin G2'den sonraki amiral gemisi G3 oldukça iyi bir donanıma ve özelliğe sahip olacak. Ve cihazı bekleyen kullanıcıların da çoğunlukta olduğu bir gercek. Kamera tarafında da büyük değişikliklerin olacağı söylenen G3 ile çekildiği iddia edilen ilk görüntü sızdırıldı.

1393935494_img20140304131403.jpg

Mayıs veya Hazıran ayında tanıtılması beklenen cihazın kamerasından çekildiği seylenen görüntü Ortud.com'da yayınlandı. Sitede görüntü ile paylaşılan yorumda Geek adlı kullanıcı şöyle diyor: Arkadaşım cep telefonu operatörü için LG G3'ü test ediyor, bu yüzden bu akıllı telefon kendinde var. Arkadaşım bana LG G3 ile çektiği birkaç fotoğraf örneği gönderdi bende sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca arkadaşım LG G3'ün LG G Pro 2 ile hemen hemen aynı OIS destekli 13MP kameraya sahip olduğunu ve muhtemelen Temmuz ayında satışa sunulacağını söyledi" diye açıklamada bulunmuş. Ayrıca Geek adlı kullanıcı EXIF verilerinde  kameranın LG-D972 adlı modele ait olduğunu söylüyor. Öte yandan paylaşılan görüntünün 2342×4160 boyutunda çözünürlüğe sahip olduğu söyleniyor.

 Son olarak bunlar sadece bir iddia ve gerçekliği LG'nin cihazı tanıtmasına kadarda yine öyle kalacak. Temennimiz firmalar arasında yaşanan rekabetin kullanıcıya yaraması ve yüksek donanım ve özelliklerin cihazlarda uygun fiyatla sunulması olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.