Mobil

LG G3 Knock Code özelliği için 4 komik video yayınlandı

LG geleneksel kilit önlemlerine Knock Code ile yanıt veriyor.


LG, G2’de yer verdiği Knock On özelliğini daha da geliştirerek Optimus G Pro modelinde Knock Code haline getirdi. Mobil dünyasında son dönemde en dikkat çeken yazılımsal özelliklerin başında gelen Knock Code özelliğinde telefon 86.000 ayrı tıklama kombinasyonunu hafızada tutabiliyor. Sekiz aşamalı tıklamaya kadar destek veren özellik son dönemin en dikkat çeken güvenlik önlemlerinden biri oldu.

LG G3 için yayınladığı dört yeni videoda Knock Code özelliğinin geleneksel güvenlik yöntemlerinden ne kadar daha etkiliği olduğunu komik bir tarzla anlatıyor. Samsung Galaxy S5’in iğnelendiği reklamlarda parmak izi sensörü, yüz tanıma kilidi, desen kilidi ve pin kodunun açıklarına vurgu yapılıyor.

Bir hatırlatma yapacak olursak; Knock Code özelliği halihazırda G2, G Flex, G Pro 2, L9 ve L7 modellerinde de yer alıyor. Aşağıdan ve sonraki sayfalardan bu komik videolara göz atabilirsiniz. 


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.