Mobil

LG G3 Mayıs Ayında Gelebilir!

Güney Kore medyası LG G3'ün Mayıs ayında tanıtılabileceğini söylüyor!

LG G3 Mayıs Ayında Gelebilir!

Firmaların 2014 ilk çeyrek raporları birbir açıklanırken LG'nin 2014 yılının amiral gemisi telefonu olacağı belirtilen G3'ün önümüzdeki mayıs ayında tanıtılabileceği ile ilgili bilgiler Günye Kore kaynaklı haber sitelerinde dolaşmaya başladı. Bunun en büyük sebebi olarakta Samsung'un yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığı (Galaxy F) ve Snapdragon 805 hazır olmasada bu telefonu Mayıs - Haziran döneminde tanıtabileceği hakkında iddialar oldu. 

Bu iddiaları yalanlamak ise oldukça güç olacaktır. Bunun nedeni olarakta Şubat ayında tanıtılan Xperia Z2'yi örnek gösterebiliriz. Sony, Xperia Z2'yi Şubat ayında Dünya Mobil Kongresinde tanıtmış ve işlemcisinin Snapdragon 801 olacağını söylemiş ama işlemciler hazır olmadığı için fuarda telefonları Snapdragon 800 ile tanıtmışlardı (Bundan dolayı da basın mensuplarının telefona benchmark yapmaları engellenmişti).

1398776135_lg-g3-packaging-710x421.jpg

Söylentiye göre Samsung'ta tasarımı hazır olan telefonunun lansmanını yaparak Snapdragon 805'lerin gelmesini bekleyecek ve olası bir LG G3 tanıtımından dolayı müşterilerinin LG tarafına yönlenmesinin önüne geçecekti. Bu durum karşısında ise LG'nin G3'ü aynı şekilde tanıtabileceği belirtiliyor. 2014'e çok iyi bir giriş yapan LG bakalım G3 silahını ne zaman piyasaya sunacak

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.