Mobil

LG G3 üzerinde ekran düğmeleri nasıl özelleştirilir?

LG G3 üzerinde ekran düğmelerini değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? Haberimizde!

LG G3 üzerinde ekran düğmeleri nasıl özelleştirilir?

Eğer yeni bir LG G3 satın almayı düşünüyorsanız, o zaman muhtemelen özelleştirme seçeneklerini nispeten etkileyici miktarda bilmeniz gerekecek. LG G3’ün ekran tuşlarını gizleyebildiğiniz gibi yerlerini de değiştirebiliyorsunuz.

Eğer LG G3 üzerinde sevmediğiniz ekran düğmeleri varsa, LG bunların yerini değiştirmenize izin veriyor. Hatta büyük eylemler ve özellikler için kısayollar sağlayan ek düğmeler ekleyebilirsiniz.

1403632460_lg-g3-screencap.png

Örneğin, LG G3 küçük bir telefon değil ve çoğumuz, açılan bildirim çubuğunu tek elle kullanmak için oldukça çaba sarf etmek zorunda. Neyse ki LG, sizin için önemli olan bir özelliği düğmelerden birine eklemenize izin veriyor. Ayrıca, QuickMemo ve QSlide (örneğin e-posta, hesap makinesi, takvim, vb gibi temel uygulamalar, mini sürümlerini oluşturur) ile birlikte Çift Pencere için kısayollar ekleyebilirsiniz. 

Son olarak, aynı zamanda yazılım tuşları için arka plan rengini değiştirebilirsiniz. Peki bunları nasıl yapabilirsiniz? Sonraki sayfalarda adım adım bunları nasıl yapabileceğinizi inceleyebilirsiniz.


ADIM 1:

İnce ayara başlamadan önce uygun menüye gidin.

Ayarlar (Aygıt sekme)> Ev dokunmatik tuşlar> Button kombinasyon.

1403633075_step-1.jpg

ADIM 2:

Tam olarak aşağıdaki gibi bir ekrana ulaşacaksınız. Sadece kısayolu seçin ve sürükleyerek istediğiniz yere bırakın. Eğer isterseniz aynı zamanda ihtiyaçlarınıza uygun olarak düğmeleri düzenleyebilirsiniz.

Not: Sadece iki ekstra düğme ekleyebilirsiniz, biz QSlide ve aşağı çekilen bildirim kısayolu öneriyoruz, Çift pencere kolaylıkla çoklu görev menüsü üzerinden ulaşılabilir.

1403618735_step-2.jpg

ADIM 3:

Kısayolları ayarladık, şimdi de farklı bir arka plan tercih etmek için devam edin.

Ayarlar (Aygıt sekme)> Ev dokunmatik tuşlar> Renk.

1403633093_step-3.jpg

4. Örnekler

Eğer hangi rengi seçeceğinizden emin değilseniz, deneme yaparak kolay bir şekilde arka plan rengini seçebilirsiniz. Aşağıdaki resimde örnekleri inceleyebilirsiniz.

 1403633109_examples.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.