Mobil

LG G3 ve HTC One M8 karşı karşıya!

LG G3 ve HTC One M8 yanyana görüntülendi.

LG G3 ve HTC One M8 karşı karşıya!

LG’nin 2014 amiral gemisi LG G3, yarın resmen tanıtılacak ama her yerden sızıntılar devam ediyor. Vietnam'dan gelen bu son sızıntı bir HTC One (M8) yanında LG G3’ü gösteriyor.

1401122298_revealing-lg-g3-leaked-images-show-its-size-compared-to-htc-one-m8-1.jpg

Aslında fotoğrafların anlatmak istediği iki amiral gemisi modelin arasındaki boyut farkları. LG G3, 5.5 inç ekran boyutuyla kompakt bir cihaz oluğunu gösterirken 5 inçlik rakibi HTC One M8'e göre biraz daha büyük görünüyor.

Ayrıca LG G3'te olacağı söylenen yeni otomatik odaklamaya yardımcı lazer ışığını net bir şekilde görebilirsiniz. Otomatik odaklamaya yardımcı Lazer ışığı düşük ışık ortamlarında daha hızlı ve daha doğru nesneler üzerinde odaklanırken çekim kalitesini ön planda tutmayı amaçlıyor. Bu teknolojinin geriye dönersek eski Nokia Symbian telefonlardan biri olan 6221 Classic modelinde kullanıldığını hatırlatmak isterim. Ancak son yıllarda hiçbir şirket bu teknolojiyi kullanmadı, bu yüzden kesinlikle G3'ün heyecan verici yeniliklerinden biri olacak. Yarın yapılacak tanıtımla cihaz hakkındaki tüm merak edilen konular cevap bulacak.

1401122322_revealing-lg-g3-leaked-images-show-its-size-compared-to-htc-one-m8.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.