Mobil

LG G3'ün fiyatı netleşmeye başladı!

İskandinavya ülkelerindeki çeşitli çevrimiçi perakendeciler şimdiden fiyat etiketini belirlemiş bulunuyor.

LG G3'ün fiyatı netleşmeye başladı!

Son zamanlarda hakkında birçok iddianın ortaya atıldığı LG G3, satın alımı henüz mevcut olmadığı gerçeğine rağmen, cihazın fiyatının ne olacağı müşterileri tarafından cevabı beklenen bir soruydu. Şimdi ise çok sayıda müşterisi olacağı söylenen LG G3'ün fiyatı hakkında bazı ipuçları gelmeye başladı.

Şirketin yayınladığı basın davetiyesine göre LG G3 bu ayın sonuna doğru resmen tanıtılacak. 28 Mayıs'ta da İstanbulda lansmanı yapılacak olan cihazın Hazıran ayının ortalarına veya sonuna doğru satışa sunulması bekleniyor. Hal böyle olunca bazı İskandinavya ülkelerindeki çeşitli çevrimiçi perakendeciler şimdiden fiyat etiketini belirlemiş bulunuyor.

1400523597_lg-g3-press-photo-01-600x340.png

Çeşitli çevrimiçi perakendeciler tarafından belirtilen LG G3'ün fiyat etiketi 613 ve 729 avro arasında değişen fiyatlarla, kendi online sistemlerinde listelenmiş. Finlandıyalı bir perakendeci depolama alanı 16 GB olan Altın renkli LG G3'ü  613 € fiyatla etiketlemişken, 32 GB'lık versiyonunu ise  659 € olarak belirlemiş.

LG G3'ü satış listesine katan bir başka Finli perakendeci Altın renkli 16 GB nmodeli 678 € ile, 32 GB'lık beyaz modelini ise 730 € gibi bir fiyatla listesine eklemiş. Bu arada yukarıda belirtilen tüm fiyatlara% 22 KDV dahil edildiğini hatırlatalım. Ve tabiki bu fiyatlandırmaların resmi olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Önemli olan şirketin LG G3'ü ne kadar bir fiyat aralığında satışa sunacak merak edilen husus bu. LG G3 meraklılarının da cevabını aradığı soru bu olsa gerek. LG G3 almayı düşünüyor musunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.