Mobil

LG G3'ün Hızlı Pencere moduna ait ilk ekran görüntüsü

LG G3'e ait bilgi ve görseller gelmeye devam ediyor.

LG G3'ün Hızlı Pencere moduna ait ilk ekran görüntüsü

Bildiğiniz gibi LG, yeni amiral gemisi LG G3’ü 27 Mayıs tarihinde resmen tanıtacak. Cihaz tanıtılmadan sızıntı görsel ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de LG G3’ün hızlı mod penceresine ait ekran görüntüsü sızdırıldı.

LG  tarafından birkaç gün önce yayımlanan teaser videoya göre yeni LG G3, kullanıcılara ekranında lockscreen widget'ı özelleştirmek için olanak sağlayacak. Bu özelliğin Hızlı Pencere modu üzerinden gerçekleşeceği söyleniyor.

Twitter kullanıcısı @evleaks bugün yayınladığı bir görsel ile LG G3’ün "Hızlı Pencere" moduna ait ekran görüntüsünü gösterdi.  Görselde interaktif daire şeklinde görülen uygulamalar özelleştirilebilecek ve zaman, kalori, aramalar, mesajlar, hava durumu ve hızlı başlatma gibi çeşitli bilgileri görüntülemek “Quick Window “ yani “Hızlı Pencere”özelliği ile mümkün olacak.. Anladığımız kadarıyla, saat arayüzü de özelleştirilmiş.

1400571329_bobce85iqaeubzq-620x354.png


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.