Mobil

LG G4 Galaxy S6'dan pahalı olacak

LG G4, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'e göre nasıl bir fiyata sahip olacak?

LG G4 Galaxy S6'dan pahalı olacak

28 Nisan tarihinde yeni amiral gemisini tanıtacak olan LG, şimdiye kadar cihaz hakkında birçok bilgi ve görsel sundu ancak, fiyatlandırmaya gelince herhangi bir bilgi ile karşılaşmadık. Oldukça yüksek ve ilgi çekici özelliklere sahip olacak olan LG G4’ün fiyatı da merak konusu.

LG G4’ün fiyatı hakkında LG bir bilgi vermedi  ancak bu konuda bazı bilgiler sızdırıldı. Perşembe günü yayınlanan bir rapor LG G4’ün Güney Kore fiyatı hakkında bilgi veriyor. Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge ile LG G4'ün Güney Kore perakende fiyatı arasındaki farklılık karşılaştırılmış.

 Samsung Galaxy S6 795 Amerikan doları ve  Galaxy S6 Edge 910 Amerikan doları  fiyat etiketi ile Kore’de satışa sunuldu. LG G4 ise SK Telecom, KT ve LG U+ üzerinden 825 dolara ön sipariş edilebiliyor.

Bu durumda LG G4, Galaxy S6 Edge’den daha düşük ama Galaxy S6’ya göre daya yüksek bir fiyata gelecek. Galaxy S6’ların cam ve metal karışımı kaliteli malzemeden yapıldığını da unutmayalım. LG G4 ise hakiki deri kapaklar ile birlikte geliyor.

Peki siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.