Mobil

LG, G4 için yeni bir güncelleme yayınladı! [Hemen Yükleyin]

G4 için Android 6.0 Marshmallow artık çile olmaktan çıkıyor!

LG, G4 için yeni bir güncelleme yayınladı! [Hemen Yükleyin]

LG, tüm üreticiler arasında Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk sunan firma oldu. Firmayı ile firma yetkililerini bu noktada hep tebrik ve takdir ettik ama G4 için sunulan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi kullanıcıların büyük sorunlar yaşamasını sebep oldu.

Tarafıma bu konuda gelen yüzlerce mail var Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yapan LG G4 kullanıcıların hemen hemen hepsinin güncelleme sonrasında şikayetleri vardı.

LG dün itibariyle yayınladığı yeni bir güncelleme ile tüm şikayetlerin önüne geçecek gibi görünüyor. V20c güncellemesi ile stabilite konusunda ciddi bir yol alan firmanın V20d güncellemesi ile de pil tarafındaki sorunları aştığını sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda söyleyebiliyoruz.

1453543711_1258398712215085045303801875054959n.jpg

Henüz güncelleme gelmediyse telefonunuzun pili ve sim kartını çıkartıp tekrar deneme yapın ve güncellemeyi OTA üzerinden yükleyin. OTA ile V20d güncellemesi gelmediyse de LG Bridge programı ile güncellemeyi kontrol edin. 

V20d güncellemesini yükledikten sonra değişen şeyleri yorumlar kısmına ve volkan@teknolojioku.com adresine bildirmeye devam edin. 

Haber için sevgili kardeşlerim Furkan Ayırkan ve Halil Kozanoğlu'na tekrar teşekkür ederim...

 
          
                    
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.