Mobil

LG G4 Pro (ya da G4 Note) hakkında yeni bilgiler geldi [Haber güncellendi]

LG bir sonraki amiral gemisi telefon G4 Pro'da mevcut tasarım anlayışını sürdürecek.

LG G4 Pro (ya da G4 Note) hakkında yeni bilgiler geldi [Haber güncellendi]

Üst seviyede son olarak kullanıcıların karşısına G4’ü çıkaran LG’den 2015 bitmeden yeni bir hamle daha bekleniyor. Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara da baktığımızda LG’nin yılın son çeyreğinde “süper kalitede” bir telefon hazırlığı içerisinde olduğunu görüyoruz.

LG G4 Pro ya da G4 Note olarak isimlendirilen yeni nesil telefon için şimdiye kadar metal kasa iddiaları gündemdeydi fakat Güney Kore’den gelen son haberler LG’nin çıkarılabilir pil başka bir ifadeyle deri/plastik kasa anlayışını LG G4 Pro’da da sürdüreceğini gösteriyor.

Güncelleme: LG G4 Pro'ya ait olduğu iddia edilen ilk görüntüler Çin sertifikalandırma kuruluşu TENAA'da ortaya çıktı. 

1441291528_1.jpg

Çıkarılabilir pile sahip telefonlar artık mobil dünyasında tükenme noktasına geldi. Son olarak Galaxy S ve Galaxy Note serilerinde Samsung’un yekpare kasaya geçiş yaptığını gördük.

LG ise akıllı telefonda malzeme kalitesini bu yıl için aynen sürdürecek. LG G4 Pro plastik ve deri arka kapağa sahip olacak. Dahası telefonda çıkarılabilir pil yer alacak ve fiziksel tuşlar bir kez daha arka bölüme konumlandırılacak.

LG G4 Pro’da 5.8 inç büyüklüğünde Quad HD ekran, 4GB RAM, 32GB dahili depolama, microSD kart desteği, 16MP arka kamera ve Snapdragon 810 G4 Pro’nun öne çıkan diğer özellikleri olacak. 

1441291540_2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.