1- Deri arka kapak: Piyasadaki akıllı telefonların büyük bir kısmı cam ve metalden oluşsa da deri kapaklı LG G4 sizler için iyi bir alternatif olabilir. Plastik malzemeden oluşan akıllı telefon almak yerine kolay kavrama özelliğiyle LG G4 satın almak en iyisi gibi görünüyor.

2- Akıllı tasarım seçenekleri:LG G4’ün kamerasını arka kısayol butonuyla başlatmak oldukça kolay. Bu da 5.5-inçlik ekrana sahip telefonun kullanımını basitleştiren unsurlardan biri. Bu özellikler LG G4'ün sadece tasarım anlamında güzel olduğunu göstermez. Firmanın G4'te akıllı bir tasarım ortaya koyduğunu da gösteriyor.

3- Gelişmiş kamera özellikleri: LG G4 donanım ile birlikte gelen LG UX 4.0 yazılımını unutmayalım. Bu son yazılım kullanıcılar için büyük bir fark yaratıyor. Fotoğraf çekimi sırasında vurgulamak istediğiniz yeri seçin ve 'ses kısma' tuşuyla seçtiğiniz yeri yakınlaştırın.

4- LG G4'ün kavisli ekrana sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Kavisli ekran modellerini LG daha bizlere G Flex serilerinde gösterd. Düz ekran modellerine kıyasla LG G4 düşürme testlerinde %20 daha güvenli olduğunu bize gösterdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.