LG G4'te eksik olan 6 özellik - Page 1

LPDDR4 RAM

Yeni LPDDR4 RAM artan bellek bant genişliği ve daha eski LPDDR3’e kıyasla kullanıcıya % 50'ye varan performans artışı sunuyor. LG G4’te eski versiyon kullanılmış.

LG G4'te eksik olan 6 özellik - Page 2

Form Faktörü

LG G4 ekran gövde oranı selefi G3‘e göre daha kötü. LG G3 %72,46 ekran gövde oranı ile %75,22 olan LG G4’e göre daha kompakt bir tasarıma sahip. Buna ek olarak, LG G3’ün oval kenarları daha fütüristik ve kompakt görünüm veriyor. G3’e kıyasla G4 daha dikdörtgen bir görünüme sahip.

LG G4'te eksik olan 6 özellik - Page 3

Parmak izi tarayıcısı
Samsung, HTC ve Apple dahil, Huawei, Meizu, Oppo ve Elephone gibi Çin tabanlı markalar kendi amiral gemilerine biyometrik sensör eklemek için birbiriyle yarışıyor ancak LG, böyle bir atılımı henüz düşünmüyor gibi görünüyor.

LG G4'te eksik olan 6 özellik - Page 4

Plastik
LG G3 çok inandırıcı sahte metal görünümlü bir plastik tasarıma sahip. LG G4 "ucuz" seramik görünümlü yüzeyi ile aynı yaklaşımı sağlıyor. Gerçek deri sürümü için ise ekstra para ödemeniz gerekiyor. Rakipleri gibi metal malzeme kullanabilirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.