Mobil

LG G4'ün kırmızı kapaklı modeli satışa çıktı

LG, deri rengi konusunda verdiği sözü yerine getiriyor.

LG G4'ün kırmızı kapaklı modeli satışa çıktı

LG, Nisan ayında yaptığı görkemli bir lansman ile yeni nesil amiral gemisi G4'ü tanıtmıştı. Tüm dünya ile ülkemizde de aynı anda yapılan bu lansmanda G4'ün deri arka kapağı en çok ilgiyi gören aksesuarlardan birisi oldu. Deri ürünler kullananlar bilir ki "deri eskidikçe; güzelleşir" ve bu bağlamda LG G4 sahiplerinin bir değil birkaç kapağa sahip olup farklı telefon kullanıyormuş hissiyatına kapılmaları da kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemli bir durum gibi görünmekte.

1433164445_g4genuineleather.jpg

LG Türkiye Satış Direktörü Ufuk Gürsoy lanmsanda bizlere farklı kapak alternatiflerinin yaz aylarında ülkemizde olacağını belirtmişti ve gelen haberler deri kırmızı kapağın İngiltere'de Vodafone için hazırlandığını ve satışına başlandığı yönünde.

1433164547_lg-g4-colors-3-1.jpg

Ülkemizde şimdilik LG G4'ün taba ve siyah rengin satışta olduğunu belirtelim ve en kısa sürede diğer renklere sahip kapakları da görmek istediğimizi buradan yetkililere belirtelim.

Peki sizce hangi renk LG G4 daha güzel?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.