LG G5 alacaksanız bu bilgilere göz atın - Page 1

İlk olarak tasarım ve kasa yapısına bakacak olursak, G5 yapısı itibarilye ele çok güzel oturuyor. LG G5, 7.7 mm kalınlığında. Bu kalınlığıyla rakipleri Galaxy S7 ve HTC 10'dan ince olmayı başarıyor. Telefonun ağırlığı ise 159 gram seviyesinde..

LG G5 alacaksanız bu bilgilere göz atın - Page 2

LG G5'te 'G' serisinin özellikleri devam ediyor. Güç butonu arkada yer alıyor. Ancak ses butonları yan tarafa konumlandırılmış durumda. Arka tarafta dikkat en dikkat çeken nokta ise 2 adet kamera oluyor. Arka tarafta yer alan güç butonu ise aynı zamanda parmak izi okuyucu görevini üstleniyor.

LG G5 alacaksanız bu bilgilere göz atın - Page 3

LG G5',n modüler yapısı sadece batarya değiştirilebilirliği için tasarlanmamış. LG'nin "arkadaşlar" olarak nitelendirdiği birtakım aksesuarlar da bu modüler yapı sayesinde telefonla bütünleşebiliyor. Bu arkadaşlar arasında bulunan LG CAM Plus ile LG G5'e ek fotoğraf yeteneği kazandırabiliyor, LG Hi-Fi Plus ile iseBang&Olufsen ses kalitesini telefona getirebiliyorsunuz.

LG G5 alacaksanız bu bilgilere göz atın - Page 4

Ayrıca LG'nin arkadaşları arasında 360 CAM'de bulunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.