LG G5 kılıfları galerimizin ilk konuğu LG’nin kendi orijinal kılıfı. Quick Cover olarak adlandırılan kılıfın ön yüzeyinde gelen aramaları ve uygulama bildirimlerini görmek için bir ekran bulunuyor. Kılıfı açmadan gelen aramaları cevaplayıp reddebiliyorsunuz. Ayrıca kılıftaki bu açıklık sayesinde “Always ON” özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz. Quick Cover kılıf, LG G5’in arka yüzeyini de koruyor.

Fiyat: Henüz belli değil.

Lifeproof Fre isimli kılıf isminin hakkını veriyor. Fiyatıyla şimdilik listemizin en pahalı kılıfı ancak üst düzey bir dayanıklılık vaad ediyor. Karda, yağmurda ve çamurda kullanabileceğiniz bu kılıf su geçirmiyor ve darbelere karşı dayanıklılık sunuyor. Akıllı telefonlar için gündelik hayatın tüm zorlukları bu kılıf sayesinde göz ardı edilebiliyor.

Fiyat: 80 Dolar

Lifeproof Fre kadar üst düzey bir dayanıklılığa ihtiyacınız yoksa Caseology firmasının Skyfall ve Wavelength ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yumuşak ve sert plastik katmanlardan üretilen kılıf orta derecede bir koruma vaad ediyor. Sıradan çizik ve ufak darbeleri bu kılıf ile atlatabilirsiniz. Skyfall 16 Dolara, Wavelength ise 17 Dolara satılıyor.

Fiyat: 16-17 Dolar

En popüler kılıf üreticilerinden biri olan Spigen, LG G5 modelini de ihmal etmemiş. Hemen her popüler telefon için üretilen Rugged Armor, Thin Fit ve Ultra Hybrid serisi kılıflar LG G5 için de mevcut. Fiyatlar 11 ile 14 Dolar arasında değişiyor. Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olan bu markadan tercih edebileceğiniz üç kılıf çeşidi bulunuyor. Spigen markasını ülkemizde de bulabiliyorsunuz.

Fiyat: 11-14 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.