LG G5 ile birlikte hangi ürünler satışa çıkacak? - Page 1

Bu noktada farklı bir kullanıcı deneyimi sunan G5'in rakibi Galaxy S7 karşısında başarılı olup olamayacağını ise zaman içinde göreceğiz ama ortadaki en önemli detay Samsung Galaxy S7'nin LG G5'ten daha önce satışa sunulacak olması.

LG G5 ile birlikte hangi ürünler satışa çıkacak? - Page 2

LG, G5 ile birlikte "Friends" adı verilen bazı aparatlar tanıttı. Bu aparatları Barcelona'da yerinden inceledik ama yarın ki lansman öncesinde sizlere bunları tekrar hatırlatmak istiyoruz.

LG G5 ile birlikte hangi ürünler satışa çıkacak? - Page 3

LG Cam Plus:

Bu apart sayesinde kameraya yeni özellikler kazandırılıyor am abu özelliklerin donanımö seviyesinde olmadığını hemen belirtelim. Tek tuş yardımıyla zoom yapabilmeniz sağlanırken kameranın tek elle kullanımı da sağlanmış oluyor.

LG Cam Plus'ın en önemli özelliği ise sanırız içinde bulunan 1100 mAh gücündeki dahili pili. 2800 mAh pil gücü ile gelen G5'in pil gücünü böyle bir aparat ile arttırabilirsiniz; tabi telefonunuzun nasıl göründüğünü umursamazsanız.

LG G5 ile birlikte hangi ürünler satışa çıkacak? - Page 4

B&O Play Hi-Fi Plus:

LG'nin ses uzmanı Bang Olufsen ile geliştirdiği bu aparat sayesinde telefonunuzun 32 bit ses desteğine kavuşacağını belirtelim. Bu formatı destekleyen H3 B&O Play kulaklıklar ile şimdiye kadar bir akıllı telefondan alamayacağınız ses deneyimini G5'ten alabilirsiniz.

Evde ve sokakta müzik dinlemek sizin için en önemli kriterlerden biriyse bu apartı mutlaka edinmelisiniz diye düşünüyoruz. Kablosuz LG Tone Platinium kulaklıklara da destek veren bu arkadaşın fiyatını oldukça merak etsekte LG'nin bu apartı kullanıcılara ön sipariş işle hediye edeceğini düşünmekteyiz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.