LG G5’in en fazla dikkat çeken özelliklerinin başında çift arka kamera modülü geliyor. Metal kasanın eşlik ettiği telefonda ana arka kamera f/1.8 diyafram açıklığında ve 16MP çözünürlüğe sahip. Diğer arka kamera ise 8MP çözünürlüğünde.

Çift kamera modülü daha geniş açılı kareler yakalamanın yanı sıra G5’in düşük ışık koşullarında daha başarılı çekimler gerçekleştirmesini sağlıyor. Ayrıca G5 ile çekim sonrası daha detaylı düzenlemeler gerçekleştirmek mümkün.

İki kat zoom yapabilme özelliğine sahip G5’in arka kamerası OIS 2.0 teknolojisini barındırıyor. Arka kamera ayrıca çift LED flaş ve lazer otofokus sensörüyle destekleniyor. Son olarak LG G5’in ön kamerası da 8MP çözünürlüğünde.

Alt bölümde ve sonraki sayfalarda listelediğimiz fotoğrafların bir bölümü normal 16MP çözünürlüklü kamerayla, bazıları ise geniş açılı 8MP çözünürlüklü kamera ile çekildi. Video kayıtta ise Full HD ve 4K çözünürlüklü örnekleri görüyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.