Mobil

LG G5 Modelinde Farklı Bir Tasarım Anlayışı Olabilir

LG, en üst düzey cihazları yekpare olmayan ve değiştirilebilir pile sahip olan üreticilerden olma özelliğinden vazgeçecek gibi görünüyor


LG, en üst düzey cihazları yekpare olmayan ve değiştirilebilir pile sahip olan üreticilerden olma özelliğinden vazgeçecek gibi görünüyor. LG G4 modelinin lansmanı sırasında bile bunu öne süren firma, değiştirilebilir pil ve microSD kart desteği gibi özelliklerle farklılık yaratmaya çalışmıştı. Ortaya atılan son iddialar ise LG G5 modelinde bu anlayışın son bulacağını işaret ediyor.

1447687970_lg-g4-coupe-5529ef3604aec.jpg

LG G5 Modelinde Farklı Bir Tasarım Anlayışı Olabilir

LG, G4 modelindeki tasarım anlayışı ile çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanmıştı. Rakipleri olan firmalar ise, yekpare kasa tasarımına geçiş sürecinde bazı kesim teknoloji takipçilerinden tepki almıştı.  Önümüzdeki yıl tanıtılacak olan LG G5 modelinde ise, Kore merkezli firmanın metal ve yekpare kasa tasarımına geçiş yapacağı iddia ediliyor. 

Bu konu henüz netlik kazanmamış olsa da, yekpare metal kasa tasarımı, firmanın telefonu görünüş olarak premium bir hale getirmesini sağlayacaktır fakat sabit pil ve microSD kart desteği gibi konularda LG G4 modelinin avantajlarını kaybedebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.