LG G5 satın almak için 5 sebep - Page 1

Modüler ve yenilikçi aksesuarlarının olması:Düzenlenen basın toplantısında LG G5'in arkadaşları olarak duyurulan LG G5'in modülleri ve diğer aksesuarları LG G5'in tercih edilmesi için sıralanan nedenlerin en başında geliyor. Modüler aksesuarları sayesinde LG G5'in bataryasını çıkartarak modülleri taktığınızda telefona yeni yetenekler kazandırabiliyorsunuz. Aynı zamanda LG G5 için yapılan sanal gerçeklik gözlüğü ve 360 derece kamera da LG G5'in en önemli aksesuarları arasında yer alıyor.

LG G5 satın almak için 5 sebep - Page 2

Güçlü teknik özelliklere sahip olması: Cihaz Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan birçok üst seviye telefon gibi gücünü Snapdragon 820 yonga setinden alıyor ve cihazda 4GB RAM bulunuyor. Oldukça güçlü teknik özelliklerle gelse de bu noktada cihazı rakiplerinden ayrıştıran pek bir sebep görünmüyor. Bu durumda LG G5'in microSD kart desteği ve USB Type-C giriş portu LG G5'i seçmeniz için az da olsa etkili olacak sebeplerden bir tanesi olabilir.

LG G5 satın almak için 5 sebep - Page 3

Çift arka kamera: LG G5 çift arka kamerası sayesinde 135 dereceye kadar geniş açılı fotoğraflar çekmenizi sağlayacak ve iki kameranın görüntüsünü algoritmasıyla birleştirerek çok daha iyi fotoğraflar elde etmenizi sağlayacak bir telefon. LG anlaşılan G4'teki gibi kamera performansındaki iddiasını LG G5 ile sürdürüyor. İlk paylaşılan görsellere göre LG G5'in muazzam bir kamera performansı olduğunu söyleyebiliriz.

LG G5 satın almak için 5 sebep - Page 4

Yenilenen arayüzü: LG, G5 ile beraber arayüzünü de yenilemiş. Android 6.0 işletim sistemiyle çalışan LG G5 LG UI 5.0 arayüzüyle karşımıza çıkıyor. LG yeni arayüzünde daha şık bir görünüm sunmakla beraber telefonda uygulama menüsünü kaldırmış ve telefonun kontrolünü çok daha basitleştirmiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.