Mobil

LG G5 Türkiye Lansmanı Gerçekleşti

LG G5 Türkiye lansmanı sonrasında LG Mobil Satış Direktörü


Mobil Dünya Kongresi'nde resmi tanıtımı yapılan LG G5'in Türkiye lansmanı gerçekleşti. Ertelemeli olarak gerçekleşen lansman sonrasında, LG Türkiye Mobil Satış Direktörü Ufuk Gürsoy ile yaptığımız röportajda, LG G5'i telefonun modüler yapısıyla birlikte gelen yenilikleri ve merak edilen çok sayıda konuyu konuştuk. Bu keyif dolu röportaj ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. 

Videoyu izlemek ve kanalımıza abone olmak için buraya ve aşağıdaki görsele tıklayınız!

1460499693_ufuk.jpg

 

LG, benzersiz modüler tasarımı ile 2016’ya damgasını vuran amiral gemisi akıllı telefonu LG G5'i Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Terör olayları nedeniyle 15 Mart tarihinde düzenlenecek olan lansman 12 Nisan'a ertelenmişti. Genel yayın yönetmenimiz Kaan Arlı, bugün gerçekleşen LG G5 lansmanında yer aldı.

LG G5, tam metal gövde ve kolay çıkartılabilir pil özelliğinin yanı sıra modüler tasarımı ile harika bir akıllı telefon deneyimi yaşatıyor. Cihaz modülleri ile istenildiğinde dijital kamera ya da Hi-Fi oynatıcı gibi birçok cihaza dönüştürülebiliyor.

 

Tamamı metal olan pürüzsüz gövde tasarımına sahip LG G5, biten pili saniyeler içinde, şarj edilmiş olanla değiştirebilmenizi sağlayan kolay çıkartılabilir bir pile sahip. Ayrıca LG G5, bir önceki nesil olan LG G4'ün sunduğu görsel deneyimi çok daha ileriye taşıyor.

LG G5'in 135 derecelik geniş açılı lensleri, çekimde daha fazla görüntü yakalamak için geniş ya da standart açılı lensler arasından seçim yapabilmenize olanak tanıyor. LG G5'te bulunan Always-on özelliği sayesinde tarih, saat ve daha fazlasını da içeren bildirimler, ana ekranı uyandırmadan sürekli açık olan ekrandan görülebiliyor. Bunlara ek olarak, 3D Arc Glass cam özelliği taşıyan 5,3 inç ekranı narin bir kavis ve pürüzsüz bir metal yüzey oluşturuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.