Mobil

LG G5'e eşlik edecek pencereli Quick Cover kılıf ve detayları

LG'nin G5 için hazırladığı Quick Cover kılıf ve detayları ortaya çıktı. Yeni kılıfta HTC Dot View'den esintiler de var.


Gün geçtikçe LG G5 hakkında daha fazla detay öğrenmiş oluyoruz. Saatler önce Snapdragon 820 ve 4GB RAM’in kullanılacağı teyit edilen LG G5’in bu defa kendisine eşlik edecek akıllı pencereye sahip Quick Cover kılıfı ortaya çıktı. LG G3 ve G4’e eşlik edece Quick Cover kılıflarda tercihini yuvarlak pencereden yana kullanan LG, bu defa köşeleri oval dikdörtgeni anımsatan bir pencere kullanıyor. LG G5’e eşlik edecek kılıfta HTC’nin ilk olarak One M8’de kullandığı Dot View kılıfa benzer özellikler de karşımıza çıkıyor.

1455167688_gsmarena000.jpg

LG G5’in Quick Cover kılıfı kapalı dahi olsa gelen çağrılar kılıf üzerinden (pencerenin altında) sürükleme yöntemiyle yanıtlanabilecek. Ekran daima açık özelliği ise görünüşe bakılırsa kılıf kapalı olsa bile işlevini pencere içerisinden sürdürecek.

1455168438_g5.png

Son olarak LG G5 için hazırlanan Quick Cover kılıfın metalik renkte olması, telefonun metal kasaya sahip olacağı iddialarını güçlendiriyor. Kılıf hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.