LG G5’ten beklenen 5 özellik! - Page 1

Beklenen LG G5 özellikleri arasında ütopik bir tasarım var. Daha önce herhangi bir akıllı telefonda görmediğimiz bu kızaklı yapının LG G5’te olacağını CNET Korea iddia ediliyor. Bu iddiaya göre cihaz metal gövdeli olacak ve batarya görseldeki gibi değiştirilebilecek.

LG G5’ten beklenen 5 özellik! - Page 2

Sony ve Samsung gibi markalarda gördüğümüz suya dayanıklılık özelliği şimdiye kadar LG’de hiç karşımıza çıkmadı. Güçlü iddialardan bir tanesi de bu. LG G5 suya dayanıklı hatta su geçirmez bile olabilir.

LG G5’ten beklenen 5 özellik! - Page 3

Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan LG V10, LG UI arayüz konusunda sınıfta kalmıştı. Kullanıcıların arayüzün hantallığı konusundaki şikayetleri LG tarafından dikkate alınmış olabilir. Yeni LG arayüzünde hızlanma bekleniyor.

LG G5’ten beklenen 5 özellik! - Page 4

Yine LG V10’da bir sorun olarak karşımıza çıkan pil ömrü konusunun da dikkate alınmış olmadı bekleniyor. LG G5 özellikleri arasında uzun pil ömrü en önemli ihtiyaç. Android 6.0 Marshamallow ve Snapdragon 820’nin sunduğu tüm güç tasarrufu özelliklerinden faydalanılması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.