Mobil

LG G6 hakkında yeni bilgiler geldi

LG G6 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. LG G6 hangi yeni özellik ile gelecek? İşte tüm ayrıntılar!

LG G6 hakkında yeni bilgiler geldi

LG sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu LG G6 hazırlıklarını sürdürüyor. Cihaz hakkında ilk bilgi LG G5 gibi modüler olmayacağı yönünde olmuştu. Şimdiki ise LG G6’da kullanılacak bir özellik ile ilgili oldu. Ayrıca LG, modüler tasarıma sahip G5 satışlarından memnun olmadığı için LG G6’yı yekpare metal kasa olarak sunmayı planlıyor.

LG Electronics ayrıca bir sonraki akıllı telefonu için çok sayıda temsilcisine modülarize olmayacağı bilgisini verdi.

LG G6 göz tarama özelliği ile gelebilir

Yeni gelen bilgilere göre LG G6 iris tarayıcı özelliğine sahip olabilir. Samsung, patlama sorunları nedeniyle iptal etmek zorunda kaldığı Galaxy Note 7’ye ikinci bir kamera ile göz tarama özelliğini sunmuştu. Eğer LG G6’da bu özellik olursa LG, Note 7’nin aksine tek bir modül ile iki işlevi bir çatı altında sunacak.

1478006308_lg-g6.jpg

Daha da önemlisi, iki modül 0.47cc hacmine sahipken, birleşik modül 0.36cc hacmine sahip oluyor. Konuyla ilgili açıklama yapan LG Innotek, böyle bir göz tarama özelliğini geliştirdiklerini doğruladı. Ancak sıradaki amiral gemisi için kullanılıp kullanılmayacağının kesinleşmediğini söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.