Mobil

LG G6 ne kadar sağlam? İşte dayanıklılık testi!

LG G6 ne kadar sağlam? İşte LG G6'nın dayanıklılık testi!

LG G6 ne kadar sağlam? İşte dayanıklılık testi!

Yakında kullanıcıları ile buluşacak olan LG G6, oldukça iyi donanım özellikleri ile birlikte geldi. Telefon, Samsung’un Galaxy S8'e göre biraz daha düşük özelliklere sahip olmasına rağmen hala çok hoş, çok yeterli ve çağdaş bir telefon.

LG, yeni amiral gemisi LG G6'da iki büyük şey sundu.

Birincisi sağlam performans: Hem telefonun donanımını hem de yazılımını birbirleriyle uyumlu çalışacak şekilde optimize etmek için Qualcomm Snapdragon 821 kullandı.

İkincisi dayanıklılık: LG, G6'ya işkence eden ve yapısal bütünlüğünü mükemmelleştiren tonlarca saatler harcanmış. Şirket, rasgele düşüşler, çarparak ve sıkıştırmalar yaparak telefonun zarar görmesini önlediğini söylüyor.

LG G6'nın perakende sürümü zaten dünya genelindeki gözden geçirenlere gönderildi ve tüm yeni telefonların dayanıklılığını test etme konusunda uzmanlaşmış bir YouTuber olan JerryRigEverything, standart işkence metotlarını LG G6’ya da uyguladı.

Aşağıda yapılan testi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.