Mobil

LG G6'nın sızdırılan görüntüleri tüm ayrıntıları ortaya serdi

LG G6'nın sızdırılan prototip görüntüleri bazı özelliklerini açığa çıkardı.

LG G6'nın sızdırılan görüntüleri tüm ayrıntıları ortaya serdi

LG’nin bu ayın sonlarında resmen ilan edeceği LG G6 akıllı telefonun prototipine ait fotoğraflar sızdırıldı. Fotoğraflar, cihazın henüz bitmemiş prototipini gösterse de, daha önce sızdırılan görüntülerle aynı tasarıma ait olduğu görülüyor. 

Ekran kavisli değil ancak, akıllı telefon çok ince ekran çerçeveleri sunuyor. Kavisli kenarlar veya tam ekran tasarımdan ziyade, LG ideal bir ekran gövde oranı ile çarpıcı olmaktan çok sade ve sağlam görünen zarif bir tasarıma yönelmiş. 

Arkada, birbirine yapışmış rasgele kablolar, uyumsuz bir delik ve nihai tasarımda beklenen metal yerine plastik bir panel var. Bununla birlikte, şaşırmış bir robot yüzünü andıran bir düzenlemeyle ikili kamera, ikili LED flaş ve parmak izi tarayıcı açıkça görülüyor.

Üçüncü fotoğraf, metal çerçevenin yanı sıra, alt kısımda bir mono hoparlör ve USB Type C bağlantı noktası kesikleri mevcut.

LG G6, 26 Şubat'ta Barselona'da düzenlenecek olan MWC 2017'de ilan edilecek. LG, bu noktada akıllı telefonun gizliliği sağlayamazsa, muhtemelen önümüzdeki haftalarda daha fazlasını göreceğiz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda sızdırılan görselleri inceleyebilirsiniz.1485929619_lg-g6-prototype-photos.jpg
1485929637_lg-g6-prototype-photos-1.jpg
1485929666_lg-g6-prototype-photos-2.jpg

1485239375_lg-g6-sizinti-240117-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.