Mobil

LG G6’ya 2 bin TL’ye varan indirim ile sahip olun!

LG, yeni amiral gemisi LG G6'ya 2.000 TL'ye varan indirimle sahip olma imkanı sunuyor.

LG G6’ya 2 bin TL’ye varan indirim ile sahip olun!

LG; düzenlediği kampanya ile 24 Temmuz – 6 Ağustos 2017 tarihleri arasında LG Electronics Türkiye garantili olan, OLED TV modelleri ve TWINWash çamaşır makinesi alan tüketicilerine sadece LG Premium mağazalarından LG G6 alımlarında geçerli olmak üzere 20 bin TL’ye varan alış verişlerde 1.000 TL, 20 bin TL ve üzerindeki alışverişlerde 2.000 TL’lik hediye çeki verecek.

Kampanya kapsamında kazanılan hediye çeki 30 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılabilecek. Kampanyaya katılmak için www.g6kazandiriyor.com adresindeki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor.

LG G6’nın sahip olduğu standart ve geniş açılı kamera özelliği sayesinde artık fotoğrafta gözükmek için yer değiştirmek veya yan yana sıkışarak poz vermek sona eriyor. Ayrıca LG G6, IP68 sınıfı su ve toz geçirmezlik özelliği sayesinde suya ve toza karşı tamamen dayanıklı bir yapıya sahip.

LG’nin yeni yıkama ve kurutma makinesi ikilisinin inanılmaz ergonomik tasarımı kullanıcılar için rahatlığı yeni bir seviyeye taşıyor. İki farklı çamaşır grubunun eşzamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash, evdeki ihtiyaçları karşılamak için gereken yıkama süresini önemli ölçüde kısaltıyor.

1500882257_lg-g6-indirim.jpg

Güçlü ana yıkama bölmesi büyük boyutlu çamaşır yükünü üstlenirken, TWINWash Mini ise farklı bir yıkama döngüsü yürütmek üzere bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Bu ekstra yıkama bölmesi kullanıcılara tam bir yıkama yükü birikinceye kadar beklemek zorunda kalmadan daha küçük boyutlu yükleri yıkama olanağı da sunuyor. TWINWash Mini bölmesi, iç çamaşırı veya bebek kıyafetleri gibi narin ve özel ürünler için mükemmel bir yıkama seçeneği sunuyor.

Dünyada Dolby Atmos özelliğine sahip ilk televizyon olan 2017 LG OLED TV modelleri, Dolby Vision HDR, Milyar Renk, Sonsuz Kontrast gibi üstün görüntü özelliklerini ileri ses teknolojisi ile birlikte sunarak size evinizin rahatlığında kusursuz bir sinema deneyimi yaşatıyor. Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerinin bir araya gelmesi ise tüm dünyadaki profesyonel içerik üreticileri ve dağıtıcı kuruluşlar tarafından desteklenen tamamlayıcı bir çözüm sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.