Mobil

LG G7, Snapdragon 835 ile gelebilir

LG G7, resmi web sitesinde ortaya çıktı.


LG, resmi bir web sitesinde henüz tanıtılmamış bir amiral gemisini listeledi. LG UK, Qualcomm Quick Charge 4.0 teknolojisini kullanan telefonlar listesine LG G7’yi de ekledi. LG G7 bu listede yer alıyorsa, telefonun açıklanması yakın olmalıdır. Ancak bu şarj teknolojisini desteklemesi telefonun Snapdragon 835 ile geleceği anlamına da gelebilir.

Aslında son gelen bilgiler, LG’nin sıradaki amiral gemisi telefonunun adının LG G7 olmayacağı ve şirketin yeni bir seri ile amiral gemisi telefonlar ile devam edeceği yönündeydi. Bir yetkili de farklı bir isim düşündüklerini doğrulamıştı. Fakat bu liste ile yine LG, telefonun adının LG G7 olacağını doğrulamış oldu.

Site ayrıca, Quick Charge 4.0 teknolojisinin varlığını doğruluyor. Bu durum gelecekteki amiral gemisinin söylendiği gibi 845 değil Snapdragon 835 ile gelebileceğini gösteriyor. Geçen yıl Güney Koreli şirket, LG G6 için 835 yerine  Snapdragon 821'i kullanmıştı. Bu hatayı tekrarlamayacağını düşünüyoruz..

Ayrıca Qualcomm'un resmi web sitesine baktığımızda, Snapdragon 845'in Quick Charge 4.0 ile birlikte gelebileceğini gördük, bu nedenle CPU serisini tahmin edemiyoruz. Yine de, işlemcinin Snapdragon  84 5olacağına  inanıyoruz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.