Mobil

LG G7 yeni bir özellikle geliyor!

LG G7, LG G6'ya göre farklı bir özellik ile gelecek.


LG tarafından ortaya çıkarılan bir patent, Koreli şirketin bir sonraki LG G7 amiral gemisi için gelişmiş bir iris tarayıcı hazırladığını ortaya koydu. Bu özellik ile cihazın kilidini açmakla kalmaz aynı zamanda hassas bilgilerin korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

İris tarayıcısı, gözün biyometrik özelliklerini kontrol eder ve ne kadar ışığın aldığına bağlı olarak irisin boyutunu değiştirdiği için hafif bir ekran ve karanlık bir ekran ile kurulur. Daha sonra sensör neye baktığınızı kontrol edecek ve siz telefonun sahibi sizseniz, hassas uygulama açılmaya hazır olacak.

İris tarayıcısı, gözün biyometrik özelliklerini kontrol eder ve irisin ne kadar ışık aldığına bağlı olarak irisin boyutunu değiştirdiği için hafif bir ekran ve karanlık bir ekran ile kurulur. Daha sonra sensör neye baktığınızı kontrol edecek ve siz telefonun sahibi sizseniz, hassas uygulama açılmaya hazır olacak.

İris Tarayıcı genellikle kızılötesi ışıkla çalışır, ancak LG kızılötesi görüntüden normal görüntüye geçebilen bir kamera geliştirmiş. Bu, önünde daha az sayıda kamera ve sensör anlamına gelebilir ve bu da daha küçük bir üst çerçeveye yol açar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.