Mobil

LG G7 fiyat, teknik özellikleri ve çıkış tarihi

Kore medyası, LG G7'nin fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihine dair bilgiler verdi.

LG G7'nin fiyatı ve özellikleri açıklandı

LG, Mayıs ayında yeni amiral gemisi modeli LG G7'yi piyasaya sürmeyi planlıyor. LG V30S modelinde yer alan yapay zeka (AI) kamera işlevinin ve iPhone X benzeri çentik tasarımının LG G7’de de yer alması bekleniyor.

LG, bu yıl bir farklılık yaptı ve ezeli rakibi Samsung’dan önce amiral gemisi akıllı telefonunu tanıtmadı. Şirket bu yıl, daha geliştirilmiş bir cihaz sunabilmek için bu konuda acele etmemeyi düşünüyor. LG bunun için yeterli zamanı sağladı ancak, tasarım açısından tam ekran sunmanın başka bir yolunu bulmak yerine iPhone X’i taklit etmeyi tercih etti.

LG G7 fiyat, teknik özellikleri ve çıkış tarihi - Resim : 1

LG G7’nin ekranının üst kısmındaki çentik, ön kamera, kulaklık ve çeşitli sensörleri barındıracak. Yeni gelen bilgilere göre LG ve üç mobil telekom servis sağlayıcısı, Nisan ayında tanıtılacak olan LG G7’yi Mayıs ayında resmi olarak piyasaya sürecek.

LG, yeni amiral gemisini Nisan sonunda veya Mayıs ayı başında resmen tanıtacak. Gelecek haftadan itibaren, G7 işlevlerini ve performansını mobil operatörlere tanıtmak için resmi olmayan bir duyurunun yapılması planlanıyor.

LG G7’nin diğer özellikleri arasında Snapdragon 845 yonga seti ve 6GB RAM ve 64GB bellek yer alıyor. Dikey konumlandırılmış arka kamera, 16MP çift sensör ile birlikte geliyor. Ayrıca, LG V30S'deki tüm AI kamera özellikleri G7’de de olacak. Pilin Galaxy S9'da olduğu gibi 3000mAh olması bekleniyor.

LG G7'nin 850 $ ile 950 $ arasında fiyatlandırılması bekleniyor. Tanıtım etkinliği Güney Kore, ABD veya Avrupa'da gerçekleştirilebilir. Şirket, LG G7'nin Mayıs ayında duyurulacağını bildirdi ve muhtemelen Kasım ayında da LG V40'ı tanıtacak. Rapor, şirketin gelecek yıl LG G ve V serisinin tanıtım tarihlerini yakınlaştırabileceğini belirtti.

Yorumlar
Ömer
Çentiğe gel Çentiğe bu çentiği icat edenin........
Cevapla
turgut
Aynen. Bir deli kuyuya taş atıyor herkes onu takip ediyor. Aslında uzay ekran da aynı şekilde bir garabet..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.