LG G7'nin tasarımı ortaya çıktı - Page 1

Bu yıl LG, LG G7 yerine son amiral gemisi LG V30’un yükseltilmiş versiyonunu piyasaya sürmeye karar verdi. Bu nedenle de şirketin 2018 amiral gemisi modeli LG G7’nin tanıtımı gecikti. LG, yakın zamanda amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G7'yi resmen ilan edecek. Telefon tanıtılmadan, sızıntıların yanısıra konsept çalışmaları da gelmeye devam ediyor.

LG G7'nin tasarımı ortaya çıktı - Page 2

Yeni yayınlanan konsept tasarım, sadece hayal gücünün bir sonucu olarak değil, şimdiye kadar ortaya çıkan en güvenilir sızıntılara dayanmaktadır. Konsept tasarım, sızıntılara dayanan konsept tasarımlar ortaya çıkarmakla popüler olan YouTube kanalı Science and Knowledge tarafından yayınlandı.

LG G7'nin tasarımı ortaya çıktı - Page 3

İlk fark edilen şey cihazın çok yüksek ekran / gövde oranıdır. Ön tarafın üst kısmında, kamera ve kulaklık için iPhone X benzeri bir çentik yer alıyor. LG G7'nin yan kenarları neredeyse hiç yok ve alt kısımda çok dar bir çerçeve var. Tıpkı selefi gibi, bu cihaz da, cam arka ile ön ve alüminyum bir çerçeveye sahip. Ancak askeri sertifikasyona sahip olup olmayacağını hala bilmiyoruz.

LG G7'nin tasarımı ortaya çıktı - Page 4

Muhtemelen su geçirmez bir cihaz olacaktır. Tasarımcılara göre, telefonun arka tarafı dikey bir konfigürasyonda bir çift kamera kurulumuna, lazer otofokusa, bir flaş LED'ine ve kameranın altına yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucusuna ev sahipliği yapıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.