Mobil

LG K52 render görüntüleri ortaya çıktı!

LG'nin yeni giriş seviye akıllı telefonu K52 modelinin tasarım detayları ortaya çıktı.

LG K52 render görüntüleri ortaya çıktı!

LG'nin bütçe dostu yeni telefon modeli LG K52'ye ait tasarım detayları ortaya çıktı.

LG K52 render görüntüleri ortaya çıktı!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi, giriş seviyesi olarak adlandırabileceğimiz yeni akıllı telefon modeli K52 için çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Şirketin bütçe dostu yeni akıllı telefon modeli LG K52'nin yeni render görüntüsünün sızdırılması ile cihaza ait tasarım detayları da ortaya çıkmış durumda.

LG K52 render görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 1

Cihazın yeni render görüntüsünü paylaşan isim ise, birçok kez haberlerimize konu olan, akıllı telefon dünyasının güvenilir kaynaklarından Evan Blass (@evleaks) oldu. Zira Blass'ın bugüne kadar yapmış olduğu birçok paylaşım gerçek çıktı.

Paylaşıma baktığımızda, cihazın dörtlü kamera sistemine sahip olacak olduğunu ve delikli ekran teknolojisi ile kullanıcılarını karşılayacağını görüyoruz. Yine Blass'ın yapmış olduğu paylaşımda görüldüğü üzere cihaz, mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olacak.

LG K52 render görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 2

Ayrıca K52 modelinde, parmak izi sensörünün cihazın yan tarafına konumlandırılmış olduğunu belirtelim. İşletim sistemi tarafında Android 10 temelli LG kullanıcı ara yüzüyle birlikte gelecek olan telefonun batarya ve yonga setine dair henüz net bilgiler bulunmuyor. Geçtiğimiz günlerde yeni sertifikalar aldığı da ortaya çıkan LG K52, son olarak GCF (Global Certification Forum) isimli platformda görüntülenmişti.

Teknoloji devi LG'nin yeni telefonunun kesin çıkış tarihi ve fiyatı ile ilgili bilgiler hala gizemini koruyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.