Mobil

LG, LG G2'nin kamera özelliklerini gösteren 5 video yayınladı

LG G2'nin kamera özelliklerini biliyor musunuz?


LG firması bu yıl piyasaya sürdüğü amiral gemisi LG G2 ile kullanıcılardan tam not aldı. Cihaz farklı tasarımı ince çerçeveleri ve yüksek donanımının yanı sıra, pil ömrü ile kullanıcıları tatmin etti. Her ne kadar çok fazla satış yapamasa da çoğu listede kaliteli telefon sırasında birinci oldu.

LG’nin en iyi özelliklerinden biri de kamera kalitesi diyebiliriz. Arka yüzünde 13 MP bir kamera bulunan G2, özellikle bu kamerada kullandığı Optik İmaj Sabitleyici (OIS) teknolojisi ile diğerlerine fark atıyor. Bilindiği gibi OIS teknolojisine sahip pek çok telefon, 4 ila 8 MP değerinde kameraya sahip. Cihaz, bu özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor ve gerek fotoğraf gerek video çekimlerinde titremeleri engelleyerek fotoğraf kalitesinin bozulmamasını sağlıyor.

1387007258_lg-g2-bianco.jpg

LG G2, çekimler sırasında Multi Points AF özelliği ile 9 farklı noktaya hassas odaklama imkanı sağlayabiliyor. LED flaşı ile gece çekimlerinde de başarılı olan cihaz kullanıcılarına, 13 MP'de 4160x3120 piksel çözünürlükte fotoğraf çekimi sunuyor. Ayrıca cihaz, 60 FPS'de 1920x1080 piksel video kayıt yapabiliyor.

LG firması LG G2’nin kamera özelliklerini gösteren 5 video yayınladı. Promo videolarda cihazın kamerasının fotoğraf ve video özellikleri gösterilmiş. Bu videoları sonraki sayfalarımızda izleyebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.