Mobil

LG Optimus G Pro'ya bakın hangi özellikler geliyor!

LG G2'ye has özellikler LG'nin 5.5-inçlik dev telefonuna da uyarlanacak.

LG Optimus G Pro'ya bakın hangi özellikler geliyor!

Geçtiğimiz yıla damga vuran akıllı telefonların başında gelen LG G2'de ekrana çift tıklayarak telefonu uyku modundan uyandırma ya da uyku moduna sokma özelliğini görmüştük. LG tarafından yapılan açıklamaya göre Knock özelliği çok yakında LG L II serisi akıllı telefonlara uyarlanacak. Söz konusu serisinin yanı sıra Güney Koreli üreticinin 2013 yılı ilk yarısında tepe modelini temsil eden 5.5-inç ekrana sahip LG Optimus G Pro modeli de güncelleme kapsamında Knock özelliğine kavuşacak.

1390121280_gsmarena001.jpg

LG Optimus G Pro'yu bekleyen bir diğer özellik ise şu an sadece G2'de yer alan Quickwindow kullanıcı arayüzü olacak. Quickwindow adlı kılıflarda yer alan dikdörtgenden oluşan arayüzde birçok kontrole erişim bu bölgeden sağlanabiliyor. LG G2 sahiplerinin sıklıkla kullandığı mini ekranda saat, hava durumu, müzik çalar ve iletilerin kontrolü gibi birçok işlev yerine getirilmektedir. 

LG Optimus G Pro için yayınlanacak güncellemenin kısa süre içerisinde Güney Kore'de yayınlanması bekleniyor. Güncellemeyle beraber kılıflar da satışa sunulacak.

1390121292_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.