Mobil

LG Pocket Photo 2, CES 2014'te sergilenecek!

LG, mini mobil yazıcının güncellenmiş sürümünü önümüzdeki hafta detaylandıracak.

LG Pocket Photo 2, CES 2014'te sergilenecek!

LG geçtiğimiz duyurduğu mobil yazıcı Pocket Photo'nun devam modelini CES 2014'te tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Pocket Photo 2 ismini alan mini yazı daha önceki modelden daha hafif bir yapıda. Üstelik LG pil tarafında önemli gelişmeler sağladı ve tek bir şarj ile yazıcı 30 resmi basabiliyor.

1388392654_lg-pocket-photo-2-600x425.jpg

Android, iOS ve Windows Phone 8 işletim sistemlerini destekleyen Pocket Photo 2'de yazdırma işlemi NFC ya da Bluetooth üzerinden sağlanıyor. Ayrıca Android tarafında Pocket Photo uygulamasıyla fotoğraflar düzenlenebiliyor. USB portu, NFC ve Bluetooth olmak üzere mobil cihazla üş farklı şekilde bağlantı oluşturabilen cihaz, herhangi bir kartuş ya da şerit gerektirmeyen ZINK teknolojisiyle geliştirilmiş. Söz konusu teknoloji sayesinde fotoğraf kâğıtlarının üzerinde oluşan kristaller yazıcının oluşturduğu ısıyla harekete geçip baskı işlemini gerçekleştiriyor.

CES 2014'te sergilenecek ürünün fiyatına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.