Mobil

LG Türkiye'den LG G5 Hakkında Fiyat Açıklaması Geldi

LG Türkiye, son günlerde çıkan G5 fiyat bilgisi hakkında açıklama yaptı

Kısa bir süre önce LG G5 ile ilgili fiyat bilgisi gündeme düştü ve çok sayıda kaynakta yer aldı. LG G5'in 2399 TL fiyat etiketine sahip olacağı yönünde olacağı konusunda söylentiler ortaya çıkmıştı. LG Türkiye ise bu durum ile ilgili resmi bir açıklama yaptı.

1457687162_lg-g5-fiyat1.jpg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> LG G5 ÖN İNCELEME

LG Türkiye'den yapılan resmi açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz...

LG G5 model akıllı telefonun fiyatıyla ilgili son dönemde basında yer alan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır. LG Electronics Türkiye’nin LG G5’in Türkiye’deki fiyatlandırmasıyla ilgili olarak şu dönemde herhangi bir açıklaması bulunmamaktadır. Ürünün Türkiye’deki tavsiye edilen satış fiyatı LG Electronics Türkiye tarafından yapılacak tanıtım ve basın toplantısından sonraki dönemde resmi olarak açıklanacaktır. 

LG Electronics Türkiye olarak ileri teknoloji içeren ürünlerimizi en uygun fiyatlandırmayla kullanıcılarımızla buluşturmak adına çalışmalarımızı her zamanki hassasiyetimizle sürdürmeye devam edeceğiz. 

Saygılarımızla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR>> LG G5 UFUK GÜRSOY RÖPORTAJI
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.