Mobil

LG V10 ile bir gün geçirin [video]

LG yeni nesil üst seviye akıllı telefon V10 için uzun bir tanıtım videosu yayınlandı. Videoda LG V10'un birçok özelliği ön plana çıkarılıyor.

LG V10 ile bir gün geçirin [video]

LG yenilikçi akıllı telefonu V10 için uzun bir tanıtım videosu yayınlandı. Söz konusu videoda LG V10 eşliğinde geçirilen bir günde telefonda yer alan LG UX 4.0+ kullanıcı arayüzüne ilişkin birçok detay gösteriliyor. 

İlk olarak LG V10’un ikinci ekranına göz atıyoruz.  ikinci nesil optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 16MP çözünürlüklü arka kameranın 3 yönlü mikrofon eşliğinde kayıt özelliğini değiniliyor. 

Videonun ikinci bölümünde ikinci ekran sayesinde gelişmiş çoklu görev yöneticisine sahip olan LG V10’da yine ikinci ekran gelen aramaları göstererek ana ekrandaki uygulama üzerinde çalışmayı hiçbir şekilde engellemiyor.

32 bit Hi-Fi ses kalitesi, Dura Guard kaplı dayanıklı kasa, 3 kamera ile aynı anda video kaydı, çift ön kamera ile selfie keyfi ve hızlı paylaşım özelliği, snap video modu ve 15 saniyelik videolar düzenleme tanıtım videosuna karşımıza çıkan diğer detaylar. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.