LG Electronics tanıtımını gerçekleştirdiği en son akıllı telefonuyla daha önce pek görülmemiş multimedya kabiliyetlerinide beraber getirdi.LG'nin ilk V serisi telefonu olan V10, sosyal ağları aktif olarak kullananlar için yapıldı denilebilir.

LG V10'un sahip olduğu İkinci Ekran, Çift Ön Kamera ve Manuel Video Modu gibi yeni özellikler dikkat çekiyor.LG V10'da paslanmaz çelik ve dayanıklı slikon kaplamasıyla düşme testlerinden çok üstün puanlar aldı.Akıllı telefon sektöründe çok farklı bir tasarım ile gelen V10'da 5.7 inçlik bir QHD IPS Quantum ekran bulunurken hemen üstünde ek olarak başka bir ekran bulunmaktadır.

Bir çok kişi ikinci ekran olduğu için şarj konusunda sıkıntılar olur diye düşünürken ekran devamlı olarak çalışsada herhangi bir pil ömrüne etki etmemektedir.İkinci ekranın özelliği ise telefon kapalıyken hava durumu,saat,tarih ve pil durumunu göstermektedir.

İkinci ekranın özelliklerini değiştirebiliyorsunuz.İkinci ekranın avantajlarından bir tanesi ise film seyrederken yada oyun oynarken size gelen aramalar ve mesajlar ana ekrana düşmüyori,ikinci ekran üzerinden size bilgi veriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.