Mobil

LG V20'nin kamerası çatlıyor!

LG V20 kamerasının cam kapağı neden çatlıyor? LG V20 kamerası ile başınızı ağrıtabilir. İşte LG V20'nin ilginç kamera çatlama sorunu!

LG V20'nin kamerası çatlıyor!

Akıllı telefon üreticileri rekabeti yükseltmek umuduyla malzeme ve inşa kalitesinde zorlanmaya başladılar. Bu yüzden bazen telefonların dış kasalarında kusurlar olabiliyor.

LG V20 kamerasının cam kapağı neden çatlıyor?

Son günlerde LG’nin büyük umutlar bağladığı LG V20 hakkında da bu tarz şikayetler gelmeye başladı. Ne yazık ki gelen raporlar, telefonun kamerasını kaplayan camın kolay çatladığı yönünde oldu.

1477403156_lgv20crackedcameracoverglass.jpg

Bir Reddit kullanıcısı ise LG V20’nin kötü bir şekilde çatlamış kamera camını gösteren bir fotoğraf yayınladı. Çatlayan cam, fotoğraf çekimini de engelleyecek şekilde. Kullanıcı, camın çatlamadan önce el fenerinin yaklaşık 30 dakika kullanıldığını söylüyor.

Bu şikayet ilk değil ve daha önce de bir kullanıcı LG V20 akıllı telefonunu kutudan çıkardıktan saatler sonra kamera camının çatladığını iddia ediyor. LG V20 bu sorunu yaşayan ilk akıllı telefon değil. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Huawei Nexus 6P sahipleri de aynı sorundan şikayet etmişlerdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.