Mobil

LG V30S ThinQ fiyatı iPhone X ile yarışıyor

Güney Kore'de satışa sunulan LG'nin AI özellikli telefonları LG V30S ThinQ ve LG V30S+ ThinQ fiyatı el yakacak.

LG V30S ThinQ fiyatı belli oldu

LG, geçtiğimiz ay düzenlenen MWC 2018 etkinliğinde bir amiral gemisi sergilememiş olsa da, LG V30S ThinQ ve V30S+ ThinQ adı ile iki yeni akıllı telefon tanıttı. LG G7'nin duyurusunun gizemi hala çözülmüş değil ancak,  LG'nin bir noktada cihazın gelişimini bir kenara bıraktığı söylentileri var.

Başka bir LG amiral gemisi akıllı telefon piyasaya çıkana kadar, markanın hayranları, MWC 2018'de açıklanan iki üst seviye LG V30S ThinQ ve V30S+ ThinQ akıllı telefonları değerlendirebilir.

LG V30S ThinQ fiyatı iPhone X ile yarışıyor - Resim : 1

LG V30S ThinQ ve V30S + ThinQ şimdi Güney Kore'de satışa sunuldu ve bu sayede telefonların fiyatları ortaya çıkmış oldu. LG, V30S ThinQ modelini 975 dolar / 790 euro fiyat etiketi ile Güney Kore'de satışa çıkacağını onayladı.

Öte yandan, LG V30S+ ThinQ biraz daha pahalı olacak. Telefon, 1020 dolar  / 825 euro fiyat ile satışa sunuluyor. Birincisi 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahipken, ikincisi 6GB RAM ve 256GB dahili bellek içeriyor.

Apple’ın iPhone X’u 1000 dolar civarında satışa sunması eleştirilere neden olmuştu. Bakalım LG’nin yeni telefonları için istediği fiyat nasıl tepkilere yol açacak.

Aşağıdaki linkten telefonun özelliklerinden bahseden haberimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.