Mobil

LG, Windows Phone işletim sistemine sahip bir telefon hazırlıyor

LG'nin Windows Phone işletim sistemli telefonu resmen onaylandı.

LG, Windows Phone işletim sistemine sahip bir telefon hazırlıyor

LG’nin Windows Phone işletim sistemine sahip bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddiaları her geçen gün güçlenirken, son olarak LG’nin resmi sitesinde telefonun varlığı resmen teyit edildi. Aynı zamanda Bluetooth kayıtlarında da ortaya çıkan LG VW820SS adlı Windows Phone akıllı telefonla birlikte, Güney Koreli firma uzun yıllar sonra tekrar Windows kategorisine adım atacak.

LG VW820SS, Amerikalı operatör Verizon’a özel bir telefon olacak. LG ilk aşamada operatöre özel bir telefon duyurarak kullanıcılarda gelecek ilgiyi dikkate alacak. Test görevi üstlenecek akıllı telefona ait detaylar şimdilik bilinmiyor. Sadece şubat ayında AdDuplex istatistiklerinde telefonda 4.7-inç büyüklüğünde 854x480 piksel çözünürlüğe sahip bir ekranın yer alacağı görülmüştü.

Önümüzdeki günlerde LG’nin Windows Phone işletim sistemli telefonu hakkında daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. 

1430207233_imagenew-1.jpg1430207242_imagenew.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.