Mobil

LG'nin bir sonraki amiral gemisi LG G7 olmayacak!

LG'nin önümüzdeki ay tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefonunun adı ne olacak?

LG'nin bir sonraki amiral gemisi LG G7 olmayacak!

LG, yaklaşan amiral gemisi için yeni bir isim düşünüyor. Güney Kore'den gelen yeni bir raporda, teknoloji devinin Apple ve Samsung gibi önde gelen rakipleri ile daha iyi rekabet edebilmek için G serisinin markasını değiştireceğini öne sürüyor. 

Bir LG yetkilisi The Investor'a verdiği demeçte, amiral gemisi modellerinin yeniden markalaştırılmasının sektörde yeni bir şey olmadığını ve önümüzdeki amiral gemisinin adının henüz kararlaştırılmadığını da belirtti. Başka bir şirket yetkilisi şu anda hangi seçeneklerin üzerinde düşünüldüğüne dair aşağıdaki bazı bilgileri paylaştı: 

LG, G serisi için yılın ilk yarısında yeni bir marka stratejisi hazırlıyor. Telefonu iki basamaklı bir numarayla numaralandırmak ve telefonu yeni bir adla yeniden markalamak, masadaki seçeneklerden bazılarıdır.

LG, G serisini ilk olarak 2012'nin eylül ayında Optimus G olarak ilan etmişti. Takip eden yıllarda firma "Optimus" bölümünü kaldırdı ve o günden beri G adıyla piyasaya sundu. 

LG'nin Şubat ayının sonunda gerçekleşecek olan MWC 2018'de bir sonraki amiral gemisini ilan etmesi bekleniyor. Bu nedenle, cihazın yeni adı hakkında bilgi edinmek için biraz beklemek zorundayız. 

Peki sizin LG'nin bir sonraki amiral gemisi için bir isim öneriniz var mı?

Yorumlar
Bilgi
Ekrandan parmak izi okuma özelliği gelmeyecekse telefonun adının önemi yok, şu an bir çok model zaten birbirine çok benziyor, satıp kar getirebilmesi için yenilik yaratması gerek
Cevapla
Tolga
LG Mamıt olabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.