Mobil

Lumia 530 "iğneleyici" reklamı ile karşımızda [Video]

Lumia 530 geçtiğimiz günlerde ülkemizde tanıtılmıştı. Bu fiyat aralığında en fazlasını kullanıcılarıyla buluşturduğunu bir video ile anlatan Microsoft bu noktada oldukça ilginç bir reklam kampanyasını da başlatmış oluyor.


Sizlere genellikle amiral gemisi telefonlardan haber veriyoruz ama firmalar asıl satış rakamlarını bu modellerle değil fiyat açısından daha agresif telefonlar ile yakalıyorlar.

Windows Mobile işletim sistemini kullanan Lumia serisi telefonlarda da en fazla satış rakamlarını 100 € altındaki ürünler yakalıyorlar. Bunun için Microsoft ve Nokia Lumia 530'u bizlere sundu. Çift hatlı ve tek hatlı iki farklı modele sahip olan Lumia 530 kendi fiayat aralığında en iyi kullanıcılarına sunduğunu ilginç bir reklam ile isptalama çabasına girdi. 

Windows Mobile 8.1, 4 çekirdekli işlemcisi, 128 GB'a kdar Micro SD kart desteği ve 15 GB bulut depolama alanı özellikleri üzerinde durulan reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.