Mobil

Lumiacılar müjde! Yeni güncellemeniz yolda

Nokia kendine özel bir güncellemeyi Lumia kullanıcıları için yayınlayacak.

Lumiacılar müjde! Yeni güncellemeniz yolda

Daha önce Windows Phone 8 tabanlı cihazlara Microsoft'un yayınladığı Portico kod adlı güncellemeden sonra şimdi de Nokia, kendi geliştirdiği bir güncellemeyi kullanıcılarına sunuyor.

Güncellemeler, Lumia 920, 820 ve 620 için geldi ve bu güncelleme sayesinde telefonun genel performansını ve kararlılığını artarken, kamera performansında da gelişmeler sağlayacak.

1363602649_nokia-lumia-920.jpg

Ayrıca 1232.5957.1308.00xx adlı güncelleme Lumia 920 ve 820 de, yazılımsal gelişmelere ek olarak; telefonla konuşma sırasında ekranın kapanmasındaki yaşanan sorunlarda düzenlemeler yapıldı ve otomatik ekran ışık ayarları da daha gelişmiş olarak sunuluyor.

1030.6407.1308.00xx kod adlı güncelleme Nokia Lumia 620 için yakın bir zamanda gelecek. Yapılacak bu güncelleme kamera ve flaş performansını daha da geliştirdiği gibi flaşın parlaklığı daha da artacak. Bu güncellemeler önümüzdeki günlerde dağıtılmaya başlanacak. Henüz ne zaman verileceği bilinmiyor.

Yorumlar
Misafir
diğer telleri bilmem ama bende lumia 620 var,telefonu hiç sevmedim,nedenmi? 1,parasının telefonu deil para çok performans az,tel kasıyo,wlan açıkken yanlışlıkla bulututu açınca kendine gelmiyor,internetteiken birkaç sayfa açınca ,donup kalıyo,ram düşük 512,şarjı 1 gün bile gitmiyor,bence bu telin hakkı 450 tl anca eder
Cevapla
Misafir
lumia 620 şebeke üzerinden görüntülü konuşamıyorsun eksiği çok
Cevapla
Misafir
620 sahibi ; o elindeki telefon tüm testlerde Samsung Galaxy s3 ü darma dağan etti.bunu bil 2. konusu ise Telefonunu güncelle 2 sayfa açınca otelefon kasılıyor diyorsunya ondaki tarayıcı hiç birinde yok kullanmasını bilmiyorsunuz telefona laf atıyorsunuz 1 gün şarj gider neden? 3g kullanma 2g takıl bugün 3g açık hiçbir telefon 1 günü geçmez araştır interneti wifi ile kullan 2g 3g kullanma o nun şarjı 1 hafta gider bak LM 920 Kullanıyorum ilk 2 ay zorluk çektim ama cihazı çözünce verdiğim parayı hak ettiğini anladım önce kullanmasını öğrenin Trde satılan Lumia serisinde görüntülü konuşma yok bunun sebebi türkcell ve avea ile yapılan anlaşmalardan anlaşmaları bitsin güncelleme ile o iş bitecek telefonlarda 4g lta destekleride var... tabi 4g olmayınca trde özellik çalışmaz..
Cevapla
Misafir
s@mi ; Teknoloji nokiadan sorulur ilk 3g li telefon? ilk harita uygulamalı telefon? ilk lensli kamera? ilk kablosuz şarj? ilk carl zeiss? ilk sesli arama? en sağlam telefon? milyarlık fotoğraf makinalarını darma dağan eden telefon? en gelişmiş harita sistemi nagivasyon? yani kısacası nokia ilklerin markası bak 6630 telefonun kaç yıllık olduğuna? baktınmı işte o telefonda 3g var 2003 yılında nerde 3g vardı gözüm? lumia 920 kadar iyi foto çeken bir cihaz yok s4 s5 iphone 6 7 10 da dahil hiç biri nokia ile boy ölçüşemez nokianın tek hatası işletim sistemi olarak symbianı kullanmasıydı onuda def etti wp8 ile kendine geldi size şunu söyleyeyim 2 mobil işletim sistemi olacak = windows phone ve Linux Ubuntu 2 yıl içinde ne android ne ios nede başkası kalmaz merak etmeyin :)samsun tv üretsin sony de tv üretsin onların işi o telefon üretmek Motorola , Ericson , Nokia işidir çünkü gsm sektöründe tüm patentler onlarda..
Cevapla
s@mi
evet s2 nin iyi.s3 ün kamerası iyi.sony malı çünki.ama s4 nasıldır bilmem.samsung kendi yapmış.ben dandik derken lumianin kamerasına göre diyorum.şu bi gerçek elimde olan one x dahil hiç bi 8 mp kamerası olan telefon lumia 920 ile kamera konusunda yarisamaz.adamlar n 8 e bile 12 mp kamera koyduklarinda muadillerinde hep 5 mp kamera vardı.kamera konusunda diğer firmaların nokiaya yetişmesi birkaç seneyi bulacaktır.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.