Mobil

M7’nin HTC One ismini alacağı kesinleşti!

Tayvanlı üreticinin resmi sitesinde ortaya çıkan XML dosyasında telefonun HTC One olarak adlandırılacağı bildirildi.

M7’nin HTC One ismini alacağı kesinleşti!

19 Şubat’ta resmi tanıtımı yapılacak HTC One için en güvenilir bilgileri evleask bizlere sundu. Kullanıcı, daha önceki birçok sızıntıda olduğu gibi bilgileri Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Kısa süre önce telefonun basın görselini bizlere sunan evleask, lansman tarihi yaklaştıkça yeni bilgiler sunmaya devam edecek gibi görünüyor.

Telefon uzun süre M7 ismiyle anıldı. HTC’nin Peter Chou’nun da katılımıyla gerçekleştirdiği ve bizzat telefon kamerasının test edildiği yıl sonu partisinde, katılımcıların tamamının M7! M7! HTC One! HTC One! şeklinde tezahüratlarda bulunduğuna şahit olmuştuk. Hemen akabinde evleaks yine Twitter üzerinden telefonun HTC One ismini alacağını takipçilerine duyurdu. Resmi olmayan bu bilgi, HTC sitesinde ortaya çıkan, XML dosyası sayesinde onaylandı.

Önümüzdeki hafta Londra ve New York’ta düzenlenecek etkinliklerde tanıtılacak telefonun böylece ismi de kesinlik kazanmış oldu. HTC’nin One serisini tıpkı Galax S serisinde olduğu gibi 2, 3 ve 4 şeklinde oluşturabileceği akıllara gelmiyor değil.

1360653163_oneuaprof.jpg
Yorumlar
Evo 3D (part 2)
(part 2) -Ayrıca önceki HTC modellerine yapılan güncellemeler ve yeni modellerde artık pil sorunu ortadan kalkmış, aşağıda telefonu kullananlar "Diğerleriyle" arasındaki farkları net bir şekilde belirtmiştir. Bu arada htc fun değilim. Htc m7 modeli çıktığında "ağzıyla kuş tutsa bile" belki birileri almayacak, ve yine birileri "bir yerleri ile gülecek" belki ama, bu iki etkiye karşı en iyi tepki iki sözle biter; kedi ulaşamayacağı ciğere mundar der. “İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, Sen kendini bilmezsen, Bu nice okumaktır.”
Cevapla
Evo 3D
HTC'yi babam veya ataları üretmesede ve yine haddime düşmediğini bilerek "Neresiyle güleceğini bilmeyen arkadaşa" bir söz; öncelikle herkesin ihtiyaç ve zevkleri farklıdır. Tıpkı ailesinin rahatlığı için 7 kişilik, kendi zevki için 2 kişilik araç tercih edenler gibi. Burada biryerleriyle gülünecek kişi hangisi? Aynı şekilde 25.000 TLye sırf gösteriş için 2. el BMW alıp da servis sıkıntılarına parasını döken ile, aynı paraya 3+1 yıl garantili aracı tercih edenler senin nerenle güldüklerin sınıfına giriyor? Her iki örneği harmanlayıp, her tarafınla da gülüp zevkini ikiye katlayabilirsin. Ama hiçbir zevk kullandığım Evo 3d nin çelik kasasına karşılık (ki bütün HTC'ler için gecerli) çevremdekilerin kullandığı Note'lar ve S3'lerin kasa çatlamasından dolayı servise gittiğini görmek kadar zevk veremez!!! Saygılar...
Cevapla
Misafir
HD2 kullaniyorum,S2 S3 hepsini dover,dunyadaki hangi telefon 7 ayri isletim sistemi calistirir, ve hangisi ayni anda ikisini calistirir, babaya saygi, acilin :)
Cevapla
Misafir
htc haberleri hep en cok yorumu alyo acaba neden ayrica samsung cin mantiginda bence htc
Cevapla
Misafir
ağzın kuş tutsanda Htc alma sen zaten.. çok bilmiş...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.